#21: Petr Hrubý [Broker Consulting]

1. 1. 2020

Rozhovor je také dostupný na streamovacích službách:

Petr Hrubý je úspěšný finančník, který před 22 lety bez investorů a cizí pomoci vybudoval na zelené louce jednu z největších finančně poradenských společností nesoucí název Broker Consulting.

Kdyby mu někdo v 90. letech pověděl, že student lesnické školy bude za pár let řídit společnost s miliardovým obratem, která má přes 1 000 spolupracovníků, tak by mu pravděpodobně nevěřil. I když v sobě potřebné vlastnosti nejspíš měl, trvalo mu ještě pár let než využil na plno svůj potenciál.

Po maturitě se věnoval dřevorubectví a hasičství, ale již v létě v roce 1993 mu byla nabídnuta příležitost nahlédnout pod pokličku businessu, kde se během jednoho roku vypracoval na úspěšného obchodníka se slevovými kartami. O rok později již spoluzakládal společnost EFIN, která se věnovala zprostředkování pojištění, ale také přinesla největší věrnostní program Sphere. Po osobní neshodě se společníkem se rozhodl založit si vlastní společnosti Broker Consulting a od roku 1998 se každý den aktivně věnuje jejímu rozvoji.

Petr je člověk, který si jde tvrdě za svým a nejen z toho důvodu vlastní jednu z nejúspěšnějších společností na finančním trhu. Od počátku je jeho posláním inspirovat a vést klienty i spolupracovníky, aby si splnili své životní cíle a dosáhli finanční nezávislosti. To se mu již u desítek spolupracovníků podařilo a určitě neplánuje odejít do důchodu. Má před sebou plno dalších projektů a vy máte jedinečnou příležitost poslechnout si inspirativní životní příběh, načerpat vědomosti a energii pro svůj vlastní život.