#15: Nela Kubasová [REALITNÍ SHAKER]

1. 4. 2019

Rozhovor je také dostupný na streamovacích službách:

Nela Kubasová je úspěšná investorka a majitelka společnosti Realitní shaker, která pomáhá ostatním jak investovat do nemovitostí a stát se finančně svobodnými.

Stát se investorkou nebyl její dětský sen. Pochází z rodiny, kde se nepodnikalo a tak jasná cesta byla vystudovat gymnázium, vysokou školu a najít si dobře placenou práci ve velké firmě. Změnu přinesla kniha Bohatý táta, chudý táta, kterou napsal Robert Kiyosaki a to, že se ji podařilo během studií našetřit dost peněz, které chtěla někam investovat. Její první investicí byl malý byt, který získala v dražbě a od té doby zůstala věrná nemovitostem.

V roce 2014 odešla z mezinárodní firmy Procter & Gamble, založila projekt Realitní shaker a stala se nejen investorkou do nemovitostí na plný úvazek, ale také vytvořila komunitu začínajících investorů, kteří se navzájem vzdělávají a pomáhají.

Nela miluje svoji práci a je to na ni znát, když se rozpovídá o zkušenostech a chybách, které v minulosti udělala. Proto taky pořádá odborné semináře a workshopy, kde ostatním radí jakým chybám se vyvarovat, je pravidelným hostem různých konferencí a neustále skenuje trh nemovitostí, díky čemuž má neuvěřitelný přehled. A vy máte příležitost načerpat její zkušenosti a nechat se jejím příběhem inspirovat.