#19: Pavel Řehák [VIGO Investments]

1. 6. 2019

Rozhovor je také dostupný na streamovacích službách:

Pavel Řehák je partnerem investiční skupiny VIGO Investments a CEO první normální pojišťovny v České republice nesoucí název Direct pojišťovna.

Pavel dlouho nevěděl čemu se chce v životě věnovat. Proto po vystudování všeobecného gymnázia nastoupil na vysokou školu ekonomickou v Praze a následně pokračoval v mezinárodní poradenské společnosti McKinsey & Company, kde působil sedm let.

Následně dostal nabídku od pana Bartoníčka – tehdy CEO České pojišťovny – jestli nechce přidat do jejich týmu a byla mu vytvořena zcela nová pozice náměstka pro marketing a řízení klientských služeb. Díky jeho pracovitosti se po 4 letech dostal na pozici generálního ředitele a v pouhých 35 letech usedl do nejvyššího vedení největší české pojišťovny.

Poté, co se PPF rozhodla odprodat svůj podíl pojišťovně Generali, rozhodl se udělat čáru za svojí úspěšnou kariérou, založil si vlastní investiční skupinu VIGO Investments a společně s bývalými kolegy založili Direct pojišťovnu.

Pavel je člověk, který hodně přemýšlí o tom, jestli vše co dělá dává smysl a pomáhá lidem okolo něho. Díky tomu poskytují jeho společnosti prvotřídní prozákaznický servis a patří mezi vyhledávané zaměstnavatele. Je to člověk, který přemýšlí ve velkém a proto má před sebou ještě plno zajímavých projektů. A vy se zatím můžete inspirovat jeho životním příběhem, který zdaleka nekončí.

Podcastový speciál