#7: Lukáš Ticháček [SMS finance]

1. 12. 2018

Rozhovor je také dostupný na streamovacích službách:

Lukáš Ticháček působí od 19 let u společnosti SMS finance, která poskytuje finanční poradenství a zprostředkování finančních produktů a kde zastupuje pozici zemského ředitele. Tu získal v pouhých 23 letech a stal se tak nejmladším zemským ředitelem v historii firmy.

Začínal jako běžný finanční poradce, ale po vzoru svého staršího bratra, který ve firmě začínal o půl roku dříve se dal na manažerskou dráhu. To se mu určitě vyplatilo, protože dnes řídí 130 aktivních finančních poradců v několika pobočkách po celé České republice s provizním obratem cca 70 000 000 Kč.

V roce 2017 a 2018 založil dalších pět společností, kde společně s kolegy vyvíjejí zajímavé projekty jako např. unikátní software pro řízení lidí Infina nebo srovnávač hypotečních úvěrů, které doplňují jeho aktivity zemského ředitele.

Lukáš je také velmi aktivní na sociálních sítích, především na Instagramu, kde každý den pro 3 500 lidí sdílí jeho osobní život. Nejčastěji ho můžete vidět společně s jeho červeným Ferrari FF, které ještě zvýraznil SPZkou s jeho příjmením. Sám říká, že je překvapený jak moc lidí to inspiruje a motivuje ke splněních jejich cílů. Na první pohled se může zdát, že si pouze užívá a nepracuje, ale věřte, že Lukáš je velmi pracovitý člověk a svůj úspěch si musel oddřít. A nyní se snaží předávat zkušenosti ostatním. V rozhovoru tak máte skvělou příležitost, jaký Lukáš doopravdy je, načerpat jeho zkušenosti a zjistit co plánuje do budoucna.