#6: Petr Žabža [ING Bank]

15. 11. 2018

Rozhovor je také dostupný na streamovacích službách:

Petr Žabža zahájil kariéru v 90. letech jako burzovní makléř v ČSOB. Další zkušenosti v oblasti investičního poradenství a péče o klientskou bázi investorů získával například v Dresdner Bank ČR, Komerční bance nebo Bank Sal. Oppenheim Jr. & Cie. Více než deset let také působil ve finanční skupině Patria. Nejprve jako senior makléř zodpovídal za klientské portfolio investorů, koučování nově příchozích členů prodejního a makléřského týmu a za návrh a implementaci marketingové strategie firmy.

V roce 2014 byl jmenován výkonným ředitelem a členem představenstva společnosti Patria Online s manažerskou odpovědností za hospodaření a výsledky firmy. Následně měl jako ředitel on-line prodeje, marketingu a komunikace na starosti také rozvoj a chod on-line prodejních kanálů společnosti Patria Finance a odpovídal za interní a externí komunikaci společnosti. V roce 2017 přijal nabídku stát se ředitelem investičních produktů v inovativní bance ING Bank, kde má na starosti vývoj a nabídku spořicích a investičních produktů.

Petr je známou a inspirující postavou ve finančním světě, kde působí již 22 let. Často je citován v odborných článcích, je zván na investiční konference a pravidelně vzdělává širokovou veřejnost v oblasti investování. Petrův životní příběh je opravdu zajímavý a i když má ještě mnoho let před sebou, vy máte jedinečnou příležitost poslechnout co má již za sebou a nechat se inspirovat.