#5: Michal Šrubař [EFAcademy]

1. 11. 2018

Rozhovor je také dostupný na streamovacích službách:

Michal Šrubař se pohybuje ve finančním světě již 20 let. Specializuje se na komplexní vzdělávání finančních a investičních poradců a sám si ověřuje toto vzdělání při jeho vlastní poradenské praxi.

Začínal v bankovnictví, kdy měl možnost projít nespočet bank, jako byla např. AGRO Banka nebo HVB Bank nebo stále je Raiffeisenbank a Komerční banka. V pouhých 26 letech se stal šéfem retailu v Komerční bance, kde vedl 5 poboček se 70 zaměstnanci.

Poté co opustil bankovní svět a chvíli přemýšlel kam se bude ubírat jeho další cesta, dostal příležitost vést finanční služby pro největšího zprostředkovatele aut AAA Auto. Po splnění jeho mise přijal výzvu, aby vzdělával a učil pracovat s finančním plánem několik stovek poradců v České pojišťovně a zároveň dostal nabídku přidat se do týmu připravující vzdělávací standardy pro EFPA Česká republika.

Od roku 2018 se již plně věnuje pouze svým firmám EFAcademy a EFAWAY, kde se snaží zdokonalovat vzdělávací systémy a metodiky pro finanční a investiční poradce a v rámci své poradenské společnosti si je ověřovat v praxi.

Michal je člověk, který toho má hodně za sebou a díky tomu můžete načerpat z jeho letitých zkušeností. Jeho největší vášní je vzdělávání, motivace a inspirace ostatních a prostřednictvím jeho společností se snaží zkvalitňovat poradenský trh. Dnes tak máte skvělou příležitost poslechnout si inspirující životní příběh, který ještě zdaleka nekončí.